Wszystkie kategorie

Category : Inne

Dwóch Specjalistów ds. Sprzedaży - 1zł

Data opublikowania: 14-06-2012 11:19:55 | Imię i nazwisko: BDIRZ | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: warszawa | 557 razy wyświetlane |

Description

Od 2005 roku Biuro Doradztwa i Rehabilitacji
Zawodowej zajmuje się doradztwem
gospodarczym oraz usługami Human Resources dla firm zatrudniających osoby
niepełnosprawne oraz dla firm, które wspierają istnienie miejsc pracy Osób
Niepełnosprawnych w różnych formach.

Obecnie
poszukujemy dla swojego klienta pracowników niepełnosprawnych na stanowisko:

Dwóch Specjalistów ds.
Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania

  • Pozyskiwanie
    nowych klientów i ich późniejsza obsługa
  • Przygotowywanie
    ofert handlowych, umów i prezentacji
  • Prezentacja
    oferty
  • Badanie
    potrzeb rynkowych związanych z usługami
  • Raportowanie
    zgodnie z obwiązującymi standardami do prezesa firmy
  • Reprezentowanie
    firmy „na zewnątrz”

Wymagania

  • Doświadczenie
    w sprzedaży będzie mile widziane
  • Zdolność
    do osiągania wyników sprzedażowych zgodnie z wyznaczonym planem
  • Znajomość
    technik sprzedaży będzie dodatkowym atutem
  • Zdolność
    szybkiego przyswajania wiedzy
  • Umiejętności
    komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne
  • Znajomość
    obsługi komputera (Microsoft Office)
  • Odpowiedzialność
    , punktualność, dynamizm i otwartość
  • Umiejętność
    przygotowywania i prowadzenia prezentacji
  • Wykształcenie
    średnie lub wyższe
  • Wysoka
    kultura osobista

Oferujemy

  • Zatrudnienie
    na umowę o pracę (na początku na okres próbny)
  • Atrakcyjną
    prowizję, uzależnioną od wyników sprzedaży
  • Dostęp
    do szkoleń
  • Niezbędne
    narzędzia pracy (telefon komórkowy, laptop)
  • pracę
    w nowym, dynamicznym środowisku pracy
  • bardzo
    dobrą, twórczą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane
proszone są o przesłanie CV oraz skan orzeczenia o niepełnosprawności (lub
podanie informacji o stopniu niepełnosprawności, rodzaju schorzenia i okresu
ważności orzeczenia) - aplikacje
niepełne nie będą brane pod uwagę
. Informujemy, że skontaktujemy się
tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia z nazwą
stanowiska w tytule proszę wysyłać na
adres : rekrutacja@bdirz.pl

BIURO DORADZTWA I REHABILITACJI ZAWODOWEJ

Dział Human Resources

Ul. Solec 81B lok
64A, 00-382 Warszawa

Tel.
Kontaktowy 022- 321-38-30 lub 884-806-800

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych przez BDiRZ Sp. z o.o. Warszawie przy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami
ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.
926 z późn. zm.) Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do
treści moich danych oraz ich poprawiania.“

Kontakt BDIRZ: Dwóch Specjalistów ds. Sprzedaży

Telefon: 884806800

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad