Wszystkie kategorie

Category : Inne

Doradca Telefoniczny Klienta z Językiem Rumuńskim

Data opublikowania: 27-01-2014 10:34:53 | Imię i nazwisko: Anna Komar | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 521 razy wyświetlane |

Description

Nasz klient

to międzynarodowa grupa kapitałowa, która świadczy usługi outsourcingowe podnoszące efektywność sprzedaży, skuteczność

pozyskiwania klientów oraz zarządzania procesami operacyjnymi. W związku z

dynamicznym rozwojem poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce

Pracy: Warszawa/Ursynów

Nr Ref: WAK14AJR

Opis Stanowiska:

  • Telefoniczna

    obsługa klienta,
  • Ustalanie

    budżetu kampanii reklamowej dla klientów biznesowych,
  • Optymalizacja

    kampanii reklamowej klienta,
  • Przeprowadzanie

    szkoleń on-line z zakresu kreowania reklamowych kampanii internetowych,

Wymagania:

  • Biegła

    znajomość języka rumuńskiego w mowie i

    piśmie,
  • Komunikatywna

    znajomość języka polskiego,
  • Wykształcenie

    wyższe – również studenci IV, V roku (preferowane kierunki: zarządzanie,

    informatyka, finanse),
  • Doświadczenie

    w kontakcie z klientem: telefoniczne, on-line (min. 6m-cy),
  • Bardzo dobra

    znajomość obsługi komputera i aplikacji internetowych – warunek konieczny,
  • Duże

    umiejętności interpersonalne,
  • Umiejętność

    analitycznego myślenia,

    pracy pod presją czasu,

  • Samodzielność

    w działaniu, kreatywność,

Klient

oferuje:

  • Umowa o pracę

    od pierwszego dnia szkolenia,
  • Wynagrodzenie: podstawa + premie,
  • Praca od

    poniedziałku do piątku, w godz. 9-17 lub 10-18,
  • Kontakt

    telefoniczny (ew. mailowy) z klientem biznesowym.

Zainteresowane

osoby ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych

osobowych na adres:

a.komar@jobfinder.pl

Prośba o

dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty

WAC13AJR

Telefon

kontaktowy: 22 862 72 50

Proszę o

dodanie klauzuli w CV:
„Wyrażam

zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla

potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia

29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Anna Komar: Doradca Telefoniczny Klienta z Językiem Rumuńskim

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad