Wszystkie kategorie

Category : Inne

Doradca Klienta – Studenci i maturzyści (niewymagane doświadczenie !)

Data opublikowania: 11-06-2014 13:28:27 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 516 razy wyświetlane |

Description

Dla
Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora finansowego, do oddziału znajdującego
się tuż przy Metrze Centrum poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca Klienta – Studenci i maturzyści (niewymagane
doświadczenie !)

Warszawa
- Śródmieście

Nr
Ref: WDL14GAU

Obowiązki:

Telefoniczna obsługa klientów firmy (klienci
biznesowi)

Sprzedaż usług dostosowanych do potrzeb klienta
– praca na bazie teleadresowej

Dbałość o pozytywne relacje z Klientami

Wymagania:

status studenta (mile widziani studenci kierunków ekonomia,
finanse, zarządzanie)

dobra dykcja

komunikatywność

nastawienie na realizację celów

umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

możliwość zdobycia doświadczenia w nowoczesnej, dynamicznie
rozwijającej się firmie z sektora finansowego,

możliwość zaliczenia płatnych praktyk
studenckich

profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy

wynagrodzenie - podstawa plus premie

elastyczny grafik – możliwość dopasowania do zajęć na uczelni

dogodną lokalizację – okolice Metra Centrum

pracę w młodym, dynamicznym zespole

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

d.liderman@jobfinder.pl

Prośba
o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego:

WDL14GAU

CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002
r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Jobfinder: Doradca Klienta – Studenci i maturzyści (niewymagane doświadczenie !)

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad