Wszystkie kategorie

Category : Inne

Doradca ds. obsługi klienta. Praca dla uczniów, studentów. Opole.

Data opublikowania: 26-11-2011 22:39:58 | Imię i nazwisko: Marek | Lokalizacja: opolskie | Miejsce: Warszawa | 623 razy wyświetlane |

Description

Uczysz
się? Studiujesz? Chcesz zdobyć doświadczenie i zarobić dodatkowe pieniądze? Oferujemy
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, z precyzyjnie określoną ścieżką
rozwoju.

Zapraszamy! Dołącz do nas!

Call Center Inter Galactica to firma świadcząca usługi związane z obsługą
infolinii, badaniami rynkowymi, marketingowymi oraz telesprzedażą. Od 2002 roku
nasze Call Center współpracuje z renomowanymi kontrahentami z Polski oraz
Niemiec. Pracujemy z ambitną kadrą stwarzając możliwość rozwoju w strukturach
firmy. Dbamy o jakość naszych usług i realizujemy zamierzone cele w zakresie
telefonicznej obsługi klienta.

DOŁĄCZ DO NAS JAKO:

KONSULTANT TELEFONICZNY

Jeżeli:

- jesteś komunikatywny,

- jesteś kreatywny,

- jesteś wygadany,

- profesjonalnie wywiązujesz się ze swoich obowiązków,

- angażujesz się w wykonywanie codziennych zadań,

- łatwo nawiązujesz kontakty,

- garniesz się do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności,

- sprawnie posługujesz się językiem ojczystym …

TA PRACA JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

Gwarantujemy, że:

- sam ustalasz godziny pracy,

- już po 3 miesiącach otrzymujesz możliwość awansu w strukturach firmy,

- pracujesz w młodym i ambitnym zespole,

- rozwijasz się w gronie profesjonalistów,

- gruntownie podnosisz swoje kwalifikacje na gwarantowanych przez nas
szkoleniach,

- otrzymujesz stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem motywacyjnym

Obowiązki

Telefoniczna obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych

Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług

Telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą kwestionariusza osobowego zamieszczonego
na naszej stronie internetowej – www.ccig.pl/pl/praca.html.

Firma Call Center Inter Galactica zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi
kandydatami.

Kontakt Marek: Doradca ds. obsługi klienta. Praca dla uczniów, studentów. Opole.

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad