Wszystkie kategorie

Category : Inne

Ciesla konstrukcyjny (Tomrer)

Data opublikowania: 07-08-2014 11:45:47 | Imię i nazwisko: Marta | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 568 razy wyświetlane |

Description

CBA Recruitment

Opis stanowiska pracy

Dla naszego norweskiego klienta poszukujemy

cieśli konstrukcyjnych (odpowiednik norweskiego tømrera

do pracy przy budowie domków na terenie Oslo

Obowiązki:

Budowa konstrukcji drewnianych (ściany zewnętrzne i wewnętrzne,
podłogi, schody, panele).

Budowa domów od podstaw w szkielecie drewnianym oraz ze
stali.

W dalszym etapie projektu prace wykończeniowe.

Oferujemy:

Zatrudnienie w stolicy Norwegii – Oslo

Wynagrodzenie 180-200 Nok/godz.

Możliwość realizacji nadgodzin na wybranych projektach
(płatne 50% oraz 100%)

Zakwaterowanie

Zatrudnienie na norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu
norweskiego pozwolenia na pracę oraz numeru podatkowego)

Wymagania

Wymagamy wykształcenia kierunkowego – cieśla.

Aktualnego doświadczenia w pracy na stanowisku cieśla.

Komunikatywnej znajomości języka norweskiego lub
angielskiego

Mile widziane

Gotowość na rozpoczęcie pracy od zaraz oraz własny samochód.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres
biuro@eucbr.pl

Kontakt Marta: Ciesla konstrukcyjny (Tomrer)

Telefon: 784497117

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad