Wszystkie kategorie

Category : Inne

Brygadzista (Inżynieria Sanitarna)

Data opublikowania: 26-11-2011 22:04:21 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: opolskie | Miejsce: Warszawa | 605 razy wyświetlane |

Description

Nasz
Klient to przedsiębiorstwo z kapitałem polskim, działające na rynku robót
budowlanych, inżynieryjnych i instalacyjnych w branży gazowniczej, naftowej
oraz wodno-kanalizacyjnej o zasięgu ogólnopolskim. Z uwagi na prężny rozwój
firmy do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osób na stanowisko:

Nr ref: WDR11JTMB

Zakres obowiązków:

Organizacja pracy na budowie w uzgodnieniu z Kierownikiem Budowy,

Nadzór nad pracą podległych pracowników,

Bieżąca kontrola pracowników i podwykonawców,

Koordynowania prac na powierzonym odcinku robót budowlanych,

Wspomaganie Kierownika Budowy/Robót w prowadzeniu inwestycji,

Przygotowywanie danych do dokumentacji technicznej kontraktu,

Sporządzanie przedmiarów i wycen robót,

Kontrola nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa,

Kontrola zasad BHP w brygadzie

Profil kandydata:

Wykształcenie min. zawodowe ogólnobudowlane (mile widziane średnie
techniczne w zakresie inżynierii sanitarnej, budownictwa),

Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku Brygadzisty Budowy w branży wod-kan w
obsłudze zleconych sieci wod-kan zewnętrznych, awarii, remontów,

Umiejętność czytania rysunku technicznego,

Dobra komunikatywność,

Umiejętność pracy w zespole i kierowania zespołem,

Mile widziane uprawnienia mistrzowskie.

Prawo jazdy kat. B,

Klient oferuje:

Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Umowę o prace na pełny etat,

Możliwa praca w trybie 3-zmianowym w sytuacjach awaryjnych,

Pracę na terenie woj. Mazowieckiego oraz na terenie całego kraju w miejscach
gdzie pracodawca będzie prowadził roboty zorganizowane,

Możliwość zakwaterowania.

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: d.rzepka@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 22 862 72 50.

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: Nr ref WDR11JTMB

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.
U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Jobfinder: Brygadzista (Inżynieria Sanitarna)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad