Wszystkie kategorie

Category : Inne

Blacharz/dekarz - praca w Austrii - 1800zł

Data opublikowania: 16-03-2012 14:41:06 | Imię i nazwisko: Euro Labora | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Racibórz | 527 razy wyświetlane |

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu:7061) dla swojego austriackiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

Dekarz - Blacharz

Miejsce Pracy: Austria ( Wiedeń, Linz, Salzburg).

Zakres obowiązków:
- prace izolacyjne - przygotowanie blachy do robót dekarskich i obróbek blacharskich,
- wykonywanie pokryć dachowych materiałami metalowymi oraz niemetalowymi takimi jak blacha, blacho - dachówka, dachówka, papa, powłoki bitumiczne,
- montowanie rynien i rur spustowych, - wykonywanie obróbek blacharskich.

Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach austriackich,
- pełny pakiet socjalny,
- atrakcyjne wynagrodzenie (urlopowe i świąteczne),
- zakwaterowanie.

Wymagania:
- komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego (umożliwiająca zrozumienie poleceń oraz komunikowanie sie z przełożonym),
- doświadczenia na w/w stanowiskach,
- własny samochód ( możliwość zabrania na kontrakt).

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: praca@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać nr ref: BLACH/AT.

Kontakt Euro Labora: Blacharz/dekarz - praca w Austrii

Telefon: 32 701 02 33

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad