Wszystkie kategorie

Category : Inne

Blacharz - dekarz

Data opublikowania: 26-08-2014 15:43:43 | Imię i nazwisko: Joanna Suszczynska | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Norwegia Oslo | 578 razy wyświetlane |

Description

Dla
naszego norweskiego klienta poszukujemy:

Blacharz – dekarz

Legalna,
stała i sprawdzona praca!

Obowiązki:

Wykonywanie podwójnego rąbku (podginanie i zamykanie
profilu maszynowo na warsztacie blacharskim), felcowanie, opierzenie, kominy,
łuki, kosze itp. – w przypadku blacharza.

Pokrycia dachów
płaskich folią PCV, oraz papa – w przypadku dekarza.

Oferujemy:

Zatrudnienie
w stolicy Norwegii – Oslo

Wynagrodzenie
180-190 Nok/godz.

Możliwość
realizacji nadgodzin (płatne 50% oraz
100%)

Zakwaterowanie

Zatrudnienie na
norweskich warunkach (pomoc w uzyskaniu norweskiego pozwolenia na pracę oraz
numeru podatkowego) oraz stałe zatrudnienie po przejściu okresu próbnego.

Data
rozpoczęcia rozpatrywana indywidualnie (najczęściej w przeciągu 2 tyg.)

16
wolnych etatów dla blacharzy dachowych.

Dla osób
nie znających języka angielskiego lub norweskiego będą przewidziane bezpłatne
kursy języka norweskiego w Szczecinie.

Wymagania

Wymagamy
wykształcenia kierunkowego – blacharz/ dekarz.

Komunikatywnej
znajomości języka norweskiego lub angielskiego.

Referencji
potwierdzających doświadczenie zawodowe.

(Prosimy
o dołączenie do CV numeru telefonu do przynajmniej 1 z byłych pracodawców, w
celu sprawdzenia referencji lub ewentualne przesłanie referencji na piśmie).

Mile widziane

Gotowość na rozpoczęcie pracy od
zaraz oraz własny samochód.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie referencji oraz CV z dopiskiem

Blacharz dekarz
- Imię i Nazwisko
na adres: biuro@eucbr.pl

CBR
– Cross Border Recruitment Sp z o.o.

Bohaterów Getta
Warszawskiego 24C/ 202

70-302 Szczecin

www.eucbr.pl

+48
513 052 392 (Pon-Pt
8.00-16.00)

+47 21 37 97 71 (Pon-Pt 8.00-16.00)

Kontakt Joanna Suszczynska: Blacharz - dekarz

Telefon: 513052392

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad