Wszystkie kategorie

Category : Inne

ASYSTENTKA DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA (język szwedzki)

Data opublikowania: 21-06-2012 12:09:43 | Imię i nazwisko: Anna Lis | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 536 razy wyświetlane |

Nasz Klient jest wiodącym w Europie producentem włóknin, dostarczając szeroki zakres
produktów dla producentów artykułów higienicznych oraz wiodącym producentem
opakowań elastycznych w Europie Północnej tj. opakowania na żywność, opakowania
na artykuły higieniczne, opakowania detaliczne, jak również opakowania
bezpieczne i systemowe Do swojego dynamicznie
rozwijającego się zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

ASYSTENTKA
DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA (język szwedzki)

Nr ref.: GAL12AOK

Miejsce
pracy:
GRODZISK MAZOWIECKI

Zakres obowiązków:

wprowadzanie zamówień i nadzorowanie ich realizacji
planach produkcji;

wprowadzanie zamówień sprzedażowych zgodnie z
dostępnością towaru w systemie i / lub zakładanymi ilościami do wyprodukowania,
cenami ustalonymi przez SM oraz danymi wymaganymi przez klientów;

kompletowanie informacji od klientów odnośnie wymogów /
parametrów technicznych niezbędnych przy wprowadzaniu zamówień produkcyjnych;

kontrola płatności oraz interweniowanie w przypadku
płatności przeterminowanych;

kompletowanie dokumentów i korespondencji dotyczących
zamówień klienta;

zgłaszanie do działu logistyki zapotrzebowania na
transport wraz z podaniem informacji logistycznych oraz przygotowaniem zleceń w
systemie;

zamieszczanie strategicznych wiadomości od klienta w
systemie CRM;

aktualizacja danych kontaktowych klientów w systemie CRM;

Wymagania:

Wykształcenie wyższe,

Doświadczenie w pracy na podobnym
stanowisku,

Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego,

Dobra znajomość języka angielskiego

Świetna organizacja pracy własnej,

Sprawna obsługa komputera,

Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

Zaangażowanie, samodzielność,
aktywność i dynamika w działaniu,

Odpowiedzialność i umiejętność pracy
w zespole.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie,

Wynagrodzenie adekwatne do
umiejętności,

Możliwości rozwoju zawodowego,

Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

a.lis@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 607 15 68 74, WWW.jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego

(z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z
dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.")

Kontakt Anna Lis : ASYSTENTKA DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA (język szwedzki)

Telefon: 607156874

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad