Wszystkie kategorie

Category : Inne

Asystent/ka Biura z bardzo dobrym angielskim

Data opublikowania: 11-08-2014 13:59:42 | Imię i nazwisko: Weronika Wilga | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 536 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient od 1987 roku, dzięki fuzji nauki, technologii i
talentu artystycznego, tworzy powierzchnie z kwarcu, które są nie tylko piękne
dla oka, ale również mają zastosowanie w wykończeniu wnętrz oraz są bardzo
praktyczne. Będąc organizacją międzynarodową, notowaną na NASDAQ, nasz Klient
właśnie rozpoczął swoją działalność na polskim rynku. Dla swojego prężnie
rozwijającego się międzynarodowego zespołu ekspertów, poszukuje kandydatów na
stanowisko:

Asystent/ka Biura

Nr. Ref: WWW14ABCS

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Prace administracyjne,

Organizacja pracy biura,

Nadzorowanie prawidłowego obiegu korespondencji i dokumentacji
firmowej,

Kontrola stanu i realizacja zamówień materiałów biurowych,

Prowadzenie kalendarza spotkań,

Obsługa urządzeń biurowych

Wymagania:

Doświadczenie
w pracy administracyjnej / biurowej,

Bardzo
dobra znajomość języka angielskiego

Wykształcenie licencjat bądź wyższe (ostatni rok studiów bądź
studia zaoczne)

Wysoka komunikatywność, pewność siebie, asertywność,

Umiejętność pracy multizadaniowej, samodzielność,

Doskonałe umiejętności organizacyjne,

Dobra znajomość obsługi Pakietu MS Office.

Oferujemy:

Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku,

Pełna wyzwań pracę,

Możliwość rozwoju.

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: w.wilga @jobfinder.pl

Prośba
o dodanie w temacie wiadomości

Nr.
ref:
WWW14ABCS

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Weronika Wilga: Asystent/ka Biura z bardzo dobrym angielskim

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad