Wszystkie kategorie

Category : Inne

Asystentka Biura ( Bardzo dobry j. niemiecki i angielski )

Data opublikowania: 09-07-2012 11:56:49 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 522 razy wyświetlane |

Description

Nasz
Klient tworzy stale powiększający się i doskonalący zespół profesjonalistów z
zakresu inwestowania na rynku nieruchomości oraz doradzania i współpracy z
zagranicznymi inwestorami . Do swojego prężnie rozwijającego się zespołu w
Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Asystentka
Biura ( Bardzo dobry j. niemiecki i angielski )

Nr. Ref. WSK12ASWE

Miejsce pracy: Warszawa,
Centrum

Obowiązki:

Samodzielne prowadzenie powierzonych projektów,

Kontakty z międzynarodowymi klientami,

Prowadzenie dokumentacji i korespondencji związanej z
działalnością firmy ,

Prowadzenie kalendarza ,

Organizacja i kontrola obiegu dokumentów ,

Współpraca z działem księgowości,

Organizacja spotkań.

Wymagania:

Doświadczenie
na podobnym stanowisku min 2 lata,

Wykształcenie wyższe,

Bardzo
dobra znajomość języka angielskiego i języka niemieckiego,

Biegła znajomość obsługi Pakietu MS Office,

Doświadczenie przy obiegu dokumentów, administracji i współpracy
z księgowością,

Wysoka kultura osobista,

Samodzielność.

Oferujemy:

Pracę od zaraz w międzynarodowym środowisku,

Umowę o pracę,

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości

Nr ref: WSK12ASWE

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie
danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Sylwia Kublik : Asystentka Biura ( Bardzo dobry j. niemiecki i angielski )

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad