Wszystkie kategorie

Category : Inne

Asystent / Stażysta - Praca dla Studenta !

Data opublikowania: 16-01-2015 15:53:27 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 522 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego Klienta, działającego w 80 krajach,
światowego lidera w obszarze usług szkoleniowo-doradczych poszukujemy obecnie osoby
z doświadczeniem na stanowisko:

Asystent
/ Stażysta - Praca dla Studenta !

Nr ref: WSK15ASDCT

Miejsce
pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Wspieranie zespołu w umacnianiu pozycji firmy na rynku polskim

Współpraca z konsultantami

Aktywne uczestniczenie w realizowanych projektach szkoleniowych
i doradczych

Wsparcie przy tworzeniu ofert i materiałów marketingowych

Profil kandydata:

Student, mile widziany kierunek związany ze szkoleniami lub
marketingiem

Bardzo dobra organizacja pracy

Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Zaangażowanie w ciągły rozwój firmy oraz własny (chęć nauki)

Mile widziana znajomość programów graficznych

Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Wymiar czasu pracy: pełny lub częściowy

Możliwość dołączenia do globalnej organizacji szkoleniowej
oferującej najwyższej klasy rozwiązania

Perspektywa ciągłego doskonalenia i rozwoju

Praca z najlepszymi

Dostęp do globalnego know-how firmy

Możliwość uczestniczenia w szkoleniach

Osoby
zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o
dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK15ASDCT

(z
dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr
101, poz. 926)

Kontakt Sylwia Kublik: Asystent / Stażysta - Praca dla Studenta !

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad