Wszystkie kategorie

Category : Inne

Analityk w Departamencie Kontroli Wewnętrznej EMEA

Data opublikowania: 10-06-2015 13:53:36 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Warszawa | 544 razy wyświetlane |

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w
ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie suplementacji, zajmującego się
sprzedażą suplementów diety, do zespołu w Krakowie poszukujemy osób na
stanowisko:

Nr ref: WSK15AIAKHB

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

· Zapewnienie skutecznej kontroli wewnętrznej w regionie EMEA,· Kontrola zgodnie z wymaganiami korporacyjnymi oraz SOX,· Opracowywanie uzgodnionych i niezbędnych miar oraz wskaźników KPI,· Koordynowanie działań między obszarami biznesowymi oraz audytu wewnętrznego;

Wymagania:

· Doświadczenie w audycie/controlingu (wewnętrznym lub zewnętrznym),· Doświadczenie w pracy w środowiskach Centrów Usług Wspólnych lub Outsourcingowych mile widziane,· Znajomość Sarbanes Oxley, · Znajomość MS Office, Oracle (lub innego systemu ERP),· Pasja do innowacji, chęć rozwoju, orientacja na wyniki,· Wysokie zdolności interpersonalne, umiejętności przywódcze,· Analityczny umysł, szczegółowość,· Odpowiedzialność za nierozstrzygnięte kwestie,· Wykształcenie wyższe finansowe/rachunkowe lub pokrewne;

Oferujemy:

· Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,· Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia,· Dynamiczną atmosferę,· Atrakcyjne wynagrodzenie,· Bogaty pakiet socjalny i benefitów,· Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK15AIAKHB

Oraz dodanie klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z
dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Kontakt Sylwia Kublik: Analityk w Departamencie Kontroli Wewnętrznej EMEA

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad