Wszystkie kategorie

Category : Inne

Analityk Systemów Oracle /EBS

Data opublikowania: 02-04-2014 12:19:54 | Imię i nazwisko: Anna Komar | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 482 razy wyświetlane |

Description

Dla
Naszego Klienta, działającego w ponad 80 krajach, światowego lidera w
dziedzinie suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety ,do zespołu
w Krakowie poszukujemy osób na
stanowisko:

Analityk
Systemów Oracle /EBS

Miejsce
pracy: Kraków

Nr Ref: WAK14ASOHB

Obowiązki :

Praca w jednym z 3 departamentów (Zarządzania łańcuchem dostaw,
Zarządzania zamówieniami, Zarządzania finansami)

Utrzymanie aplikacji systemowych,

Weryfikacja funkcjonalności systemów,

Przeprowadzanie szkoleń dla członków zespołu,

Prowadzenie sesji analitycznych w oparciu o współpracę z
użytkownikami biznesowymi i developerami,

Zbieranie i definiowanie nietechnicznych wymagań biznesowych
użytkowników,

Prowadzenie analizy zgodnie z wytycznymi Oracle 11i/ R 12,

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne,

Minimum 2-letnie doświadczenie w międzynarodowym środowisku
pracy w Shared Service Center

2-letnie doświadczenie w implementacji Life Cycle (gromadzeniu
wymagań, ocenie, akceptacji użytkownika, testowaniu, i wdrażaniu ),

Dobra znajomość funkcjonalności oraz konfiguracji aplikacji
Oracle,

Doświadczenie w pracy z modułami Aplikacji Oracle powiązanymi z jednym
z następujących modułów: Finansowym (jak: GL, AP,AR,CM, iExp, GIS),

Łańcuchu dostaw (jak: zarządzanie magazynem, zaawansowane
planowanie łańcucha dostaw),

Zamówień (jak: Telesprzedaż, Proces realizacji wysyłki)

Wiedza z zakresu metodologii AIM,

Wiedza praktyczna z zakresu pisania zapytań w SQL,

Płynna znajomość języka angielskiego,

Dyspozycyjność do podróżowania w wymiarze 25 % czasu pracy,

Mile widziana znajomość aplikacji Oracle Hyperion,

Mile widziane doświadczenie w SOA.

Oferujemy:

Udział w interesujących i ambitnych projektach w międzynarodowych
strukturach,

6 miesięczne szkolenie w dziale OM, 3-4 miesięczne szkolenie w dziale
FM,

Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i pakiet świadczeń socjalnych,

Pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres

a.komar@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy:
022 862 72 50.

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego:
WAK14ASOHB

Prośba
o umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Anna Komar: Analityk Systemów Oracle /EBS

Telefon: 22862 72 50

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad