Wszystkie kategorie

Category : Inne

Agencja ochrony poszukuje strażnika ochrony

Data opublikowania: 08-08-2014 10:30:47 | Imię i nazwisko: Joanna Walkowiak | Lokalizacja: wielkopolskie | Miejsce: Mutowo | 535 razy wyświetlane |

Description

Agencja ochrony Impuls Security Polska działa dynamicznie
na wielkopolskim rynku wykonując szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i
mienia dla firm i przedsiębiorstw oraz dla Klientów prywatnych.

Poszukujemy osoby
na stanowisko:

Strażnik ochrony

miejsce
pracy: MUTOWO (okolice Szamotuł)

Osoba
zatrudniona na tym stanowisku zajmować się będzie dozorem i ochroną obiektu klienta.

Zadania:

- kontrola ruchu osób i samochodów na obiekcie

- regularne obchody chronionego terenu

- prowadzenie rejestru zdarzeń

OFERTA
PRZEZNACZONA DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Wymagania:

- niekaralność

- dyspozycyjność

- orzeczenie o stopniu
niepełnosprawności lub renta inwalidzka drugiej grupy (st. umiarkowany)

Oferujemy:

- umowę o pracę

- regularnie wypłacane wynagrodzenie

- pracę na interesującym obiekcie

Zainteresowane
osoby prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od
8.00 do 16.00 pod numerem telefonu:

517 574 235

Kontakt Joanna Walkowiak: Agencja ochrony poszukuje strażnika ochrony

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad