Wszystkie kategorie

Category : Hotelarstwo

Pracownik recepcji praca we Francji od 30 marca - 7330zł

Data opublikowania: 02-03-2017 18:11:44 | Imię i nazwisko: Work Service Express | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Katowice | 854 razy wyświetlane |

h4.cjk { font-family: "Droid Sans Fallback"; }h4.ctl { font-family: "FreeSans"; }p { margin-bottom: 0.1in; line-height: 120%; }a:link { }

Miejsce pracy: Francja
POSZUKUJEMY RECEPCJONISTKI /
RECEPCJONISTY Z JĘZYKIEM FRANCUSKIM I ANGIELSKIM
KRAZ: nr
1116
Praca tymczasowa

Wymagania

• min. 2-letnie doświadczenie w pracy na recepcji w Polsce lub
zagranicą
• znajomość języków francuskiego na poziomie
bardzo dobrym (WARUNEK KONIECZNY) i angielskiego na poziomie dobrym
(WARUNEK KONIECZNY)
• dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy :
30 marca br.

Obowiązki

• praca na recepcji, rejestracja i obsługa klientów

pomoc przy wydawaniu śniadań
• drobne prace porządkowe

Mile widziane
Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie
• polska umowa na pełny etat

zakwaterowanie zapewnione nieodpłatne

Przed wyjazdem
otrzymasz kompleksową ofertę projektową

Ważne! W tytule
maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz
Twoje
CV powinno zawierać następującą klauzulę:
Niniejszym wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV
oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Express
Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14 w
celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i
organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia
1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015
r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu
do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie
danych osobowych jest Work Express Sp. z o.o. z siedzibą w
Katowicach przy ulicy Murckowskiej 14.
Wyrażam zgodę na
udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do
grupy kapitałowej Work Service oraz potencjalnym pracodawcom do
celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości
procesami rekrutacji.
Informujemy, że oddzwonimy do wybranych
kandydatów.

POLECAJ I ZARABIAJ
Twoi znajomi też szukają
pracy? Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z
którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 200 lub 300 PLN. Szczegóły
premiowania poleceń są dostępne na stronie organizatora.

Kontakt Work Service Express: Pracownik recepcji praca we Francji od 30 marca

Telefon: 48327758880

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad