Wszystkie kategorie

Category : Hotelarstwo

Pokojówka/Pokojowy/Francja

Data opublikowania: 11-06-2012 16:46:55 | Imię i nazwisko: Agencja Pracy Personnel International | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Gliwice | 821 razy wyświetlane |

Description

Personnel
International nr cert. 5286 pilnie poszukuje osób do pracy we Francji na
stanowisko:

Opis stanowiska:

- utrzymywanie czystości i porządku w pokojach hotelowych

- przestrzegania zasad higieny i bezpieczeństwa w miejscu pracy

- bycie uczynnym i pomocnym wobec gości hotelowych

- wykorzystywanie środków czystości oraz sprzętu zgodnie z istniejącymi
potrzebami

Wymagania

- dobra znajomość języka francuskiego

- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej

- dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

-darmowe zakwaterowanie

-atrakcyjne wynagrodzenie

-umowę o pracę

-opiekę koordynatora

-możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

Cv ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@personel.com.pl

Kontakt Agencja Pracy Personnel International : Pokojówka/Pokojowy/Francja

Telefon: 32 441 91 50

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad