Wszystkie kategorie

Category : Handel

Sprzedawca WYSMAZ//08/13

Data opublikowania: 21-08-2013 14:37:16 | Imię i nazwisko: Magdalena Zielewska | Lokalizacja: podlaskie | Miejsce: Wysokie Mazowieckie | 611 razy wyświetlane |

Dla naszego Klienta, wiodącej sieci dyskontów odzieżowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA WYSMAZ/08/13
Miejsce pracy:WYSOKIE MAZOWIECKIE

Oferujemy:

* stałą pracę
* elastyczny czas pracy
* udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych
* możliwość rozwoju i awansu
* pracę w przyjaznej atmosferze
* motywujący system wynagradzania

Zakres obowiązków:

* sprzedaż artykułów odzieżowych
* obsługa detaliczna klienta
* obsługa kasy fiskalnej z terminalem
* przyjmowanie, metkowanie towarów
* dbanie o ekspozycję towaru i wizerunek sklepu
* wystawianie dokumentów sprzedażowych

Wymagania:

* doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy
* doświadczenie w pracy w sklepie odzieżowym będzie dodatkowym atutem
* dobra znajomość obsługi komputera
* obsługa urządzeń biurowych
* dyspozycyjność
* mile widziane prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych podając w tytule numer referencyjny: WYSMAZ/08/13

HUMAN CENTER
APPiPT 4283

Kontakt Magdalena Zielewska: Sprzedawca WYSMAZ//08/13

Telefon: 504-217-450

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad