Wszystkie kategorie

Category : Handel

Sprzedawca Wolbrom

Data opublikowania: 13-05-2014 14:27:31 | Imię i nazwisko: HumanCenter | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Wolbrom | 601 razy wyświetlane |

Dla naszego Klienta, wiodącej sieci dyskontów odzieżowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA WOLBROM/5/14

Wymagania

• DYSPOZYCYJNOŚĆ – praca na grafik również w weekendy

miejsce zamieszkania Wolbrom ( lub max. 10 km od Wolbromu)

• doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy

• doświadczenie w pracy w sklepie odzieżowym będzie dodatkowym atutem

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera

•obsługa urządzeń biurowych

• obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

• mile widziane osoby nie uczące się

Obowiązki

• sprzedaż artykułów odzieżowych

• obsługa detaliczna klienta

• obsługa kasy fiskalnej z terminalem

• przyjmowanie, metkowanie towarów

• dbanie o ekspozycję towaru i wizerunek sklepu

• wystawianie dokumentów sprzedażowych

Oferujemy

• stałą pracę

• elastyczny czas pracy

• udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych

• możliwość rozwoju i awansu

• pracę w przyjaznej atmosferze

• motywujący system wynagradzania

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie
CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych
osobowych..

HUMAN CENTER

APPiPT 4283

Kontakt HumanCenter: Sprzedawca Wolbrom

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad