Wszystkie kategorie

Category : Handel

Sprzedawca Szczecin

Data opublikowania: 17-01-2014 14:50:18 | Imię i nazwisko: Human Center | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Szczecin | 668 razy wyświetlane |

Dla naszego Klienta, wiodącej sieci dyskontów odzieżowych poszukujemy kandydatów na stanowisko SPRZEDAWCA SZCZECIN/1/14.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy
  • doświadczenie w pracy w sklepie odzieżowym będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • obsługa urządzeń biurowych
  • dyspozycyjność

Obowiązki:

  • sprzedaż artykułów odzieżowych
  • obsługa detaliczna klienta
  • obsługa kasy fiskalnej z terminalem
  • przyjmowanie i metkowanie towarów
  • dbanie o ekspozycję towaru i wizerunek sklepu
  • wystawianie dokumentów sprzedażowych

Oferujemy:

  • stałą pracę
  • elastyczny czas pracy
  • udział w szkoleniach i programach rozwojowych
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • możliwość rozwoju i awansu
  • motywujący system wynagradzania

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Aplikować można także przesyłając CV bezpośrednio na adres humancenter@humancenter.pl w tytule maila wpisując SZCZECIN/1/14.

Human Center

APPiPT

4283

Kontakt Human Center: Sprzedawca Szczecin

Telefon: 531541948

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad