Wszystkie kategorie

Category : Handel

SPRZEDAWCA STASZÓW

Data opublikowania: 25-03-2014 09:57:25 | Imię i nazwisko: HumanCenter | Lokalizacja: świętokrzyskie | Miejsce: STASZÓW | 683 razy wyświetlane |

Dla naszego Klienta, wiodącej sieci dyskontów odzieżowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA STASZÓW3/14

Wymagania

• DYSPOZYCYJNŚĆ – praca na grafik również w weekendy
• doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy
• doświadczenie w pracy w sklepie odzieżowym będzie dodatkowym atutem
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera
•obsługa urządzeń biurowych
• obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego
• mile widziane osoby nie uczące się
• NIEKARALNOŚĆ

Obowiązki

• sprzedaż artykułów odzieżowych
• obsługa detaliczna klienta
• obsługa kasy fiskalnej z terminalem
• przyjmowanie, metkowanie towarów
• dbanie o ekspozycję towaru i wizerunek sklepu
• wystawianie dokumentów sprzedażowych

Oferujemy

• stałą pracę
• elastyczny czas pracy
• udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych
• możliwość rozwoju i awansu
• pracę w przyjaznej atmosferze
• motywujący system wynagradzania

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie CV wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz podanie w tytule maila nr ref. STASZÓW//3/14

HUMAN CENTER
APPiPT 4283

Kontakt HumanCenter: SPRZEDAWCA STASZÓW

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad