Wszystkie kategorie

Category : Handel

Sprzedawca Czechowice-Dziedzice

Data opublikowania: 13-02-2014 15:51:17 | Imię i nazwisko: Human Center | Lokalizacja: śląskie | Miejsce: Czechowice-Dziedzice | 557 razy wyświetlane |

Dla naszego Klienta, wiodącej sieci dyskontów odzieżowych poszukujemy
kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA CZECHOWICE-DZIEDZICE/2/14

Wymagania

DYSPOZYCYJNŚĆ – praca na
grafik również w weekendy

• miejsce zamieszkania Czechowice-Dziedzice
( lub max. 10 km od Czechowic)

• doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy

• doświadczenie w pracy w sklepie odzieżowym będzie dodatkowym atutem

• bardzo dobra znajomość obsługi komputera

•obsługa urządzeń biurowych

• obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego

• mile widziane osoby nie uczące się

Obowiązki

• sprzedaż artykułów odzieżowych

• obsługa detaliczna klienta

• obsługa kasy fiskalnej z terminalem

• przyjmowanie, metkowanie towarów

• dbanie o ekspozycję towaru i wizerunek sklepu

• wystawianie dokumentów sprzedażowych

Oferujemy

• stałą pracę

• elastyczny czas pracy

• udział w szkoleniach oraz programach rozwojowych

• możliwość rozwoju i awansu

• pracę w przyjaznej atmosferze

• motywujący system wynagradzania

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie CV
wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych..

CV można przesyłać również bezpośrednio na adres: humancenter@humancenter.pl
w tytule maila podając numer referencyjny CZECH/2/14

HUMAN CENTER

APPiPT 4283

Kontakt Human Center: Sprzedawca Czechowice-Dziedzice

Telefon: 531541948

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad