Wszystkie kategorie

Category : Handel

Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń (B2B)

Data opublikowania: 19-01-2015 11:05:56 | Imię i nazwisko: Kamil Chomka | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 610 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się spółka,
działająca na rynku polskim jako doświadczony dostawca rozwiązań
informatycznych oraz szkoleniowych, prężnie budująca relacje z partnerami
strategicznymi w celu oferowania usług na najwyższym poziomie, wspierających
najważniejsze procesy biznesowe. Obecnie do swojego działu sprzedaży szkoleń
poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Nr ref: WKC15SSIT

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Umacnianie pozycji firmy na rynku polskim poprzez aktywny
rozwój biznesu

Pozyskiwanie nowych klientów oraz umacnianie relacji z
istniejącymi partnerami

Analizę potrzeb klientów, tworzenie ofert, sprzedaż i
obsługa posprzedażowa

Sporządzanie indywidualnych ofert dla klientów

Prezentacja usług i produktów firmy

Realizacja planów sprzedażowych

Ciągłe podnoszenie swoich kompetencji

Profil kandydata:

3-4 letnie doświadczenie w sprzedaży szkoleń stacjonarnych
dedykowanych, coachingu i/lub szkoleń e-learningowych dla klientów biznesowych

Mile widziane doświadczenie w sprzedaży dla klientów z
sektora publicznego

Umiejętności nawiązywania i umacniania relacji biznesowych

Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Zaangażowanie w ciągły rozwój firmy oraz własny

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

Atrakcyjny i motywujący system wynagrodzeń premiujący
zaangażowanie

Niezbędne narzędzia pracy

Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się
firmie

Perspektywa ciągłego doskonalenia i rozwoju

Praca z najlepszymi

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na
adres: k.chomka@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WKC15SSIT

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych
osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)

Kontakt Kamil Chomka: Specjalista ds. Sprzedaży Szkoleń (B2B)

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad