Wszystkie kategorie

Category : Handel

Specjalista ds. handlu międzynarodowego / exportu

Data opublikowania: 25-02-2015 15:29:36 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Grójec | 616 razy wyświetlane |

Description

Firma eksportowa (ogrodnictwo)
z okolic Grójca poszukuje
pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Grójec

Nr ref: WWW15MESA

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie nowych klientów i nowych możliwości biznesowych
zagranicą (Chiny, Indie, Afryka, Europa)

Budowanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi
klientami firmy

Przygotowywanie raportów i analiz handlowych na potrzeby
Zarządu,

Kompleksową realizację procesu sprzedaży

Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez dbałość o
wysokie standardy obsługi klienta

Monitorowanie rynku, kreowanie działań reklamowo-promocyjnych

Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, reprezentowanie firmy

Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia w pracy związanej z handlem międzynarodowym,
poparte sukcesami

Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne
porozumiewanie się

Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

Znajomość rynku owoców i
warzyw

Umiejętność sprzedaży oraz negocjacji

Dyspozycyjność do częstych wyjazdów zagranicznych

Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy

Doskonałe zdolności komunikacyjne

Prawo jazdy kategorii B

Bardzo dobra znajomość pakiet MS Office

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowych doświadczeń
w prężnie rozwijającej się firmie

Niezbędne narzędzia pracy

Stabilne zatrudnienie

Rozwojowe, dynamiczne środowisko pracy

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości nr ref: WWW15MESA

Oraz dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych
do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie
z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz.
883."

Kontakt Jobfinder: Specjalista ds. handlu międzynarodowego / exportu

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad