Wszystkie kategorie

Category : Handel

Senior Human Resources Manager CEE

Data opublikowania: 04-06-2013 14:37:48 | Imię i nazwisko: Ewelina Hordyniec | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 649 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego Klienta amerykańskiej korporacji zajmującej się
sprzedażą wysokiej jakości, naukowo zaawansowanych produktów wspierających
zdrowy styl życia, poszukujemy Specjalisty na międzynarodowe stanowisko, który
swoim doświadczeniem i wiedzą będzie wspierał zespół firmy we wszystkich
działaniach na polu HR. HR Manager będzie zlokalizowany w okolicach Warszawy (Janki),
będzie również podróżował po krajach, w których będzie zarządzał wszystkimi
aspektami HR.

Nr Ref:
WEH13HR

Zakres obowiązków:

Kształtowanie i realizacja polityki HR firmy;

Opracowanie strategii naboru zewnętrznego i organizacja
poszczególnych etapów rekrutacji;

Współpraca z kierownikami regionów w obrębie działań skierowanych
do pracowników;

Współpraca z Regionalnym Dyrektorem HR

Opracowywanie i wdrażanie programów rozwojowych dla pracowników,
ścieżek karier, systemów motywacyjnych;

Sporządzanie raportów na potrzeby zarządu firmy;

Wsparcie HR dla następujących krajów: Polska, Rumunia, Węgry,
Grecja, Turcja, Mołdawia

Profil Kandydata:

Wykształcenie wyższe, kierunkowe;

Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w krajach europejskich;

5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ;

Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku;

Doświadczenie w pracy z tematyką matrix;

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Umiejętność tworzenia celów i ich realizacji;

Wysokie umiejętności interpersonalne;

Nieposzlakowana historia zawodowa i dobre referencje;

Dyspozycyjność do odbywania częstych zagranicznych podróży
służbowych.

Oferujemy:

Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole, w bardzo prężnym środowisku, dającym
wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego i awansu!

Zatrudnienie na pełen etat;

Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy zorientowany na
osiąganie celów zadaniowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: e.witkowska-hordyniec@jobfinder.pl

Telefon kontaktowy: 22 862
72 50

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego:

Nr Ref: WEH13HR

Na CV bardzo proszę o
umieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych
Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Kontakt Ewelina Hordyniec: Senior Human Resources Manager CEE

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad