Wszystkie kategorie

Category : Handel

Sales Specialist

Data opublikowania: 28-05-2012 14:07:58 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: podlaskie | Miejsce: Białystok | 587 razy wyświetlane |

Description

Jeśli chcesz współpracować z:

jedną z najlepszych firm IT na terenie Polski

firmą z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku,

firmą ukierunkowaną na biznes nowoczesny i odpowiedzialny

firmą o globalnym zasięgu pracy

firmą, której podstawę tworzą młode, ambitne zespoły wspomagane przez
doświadczenie osób ją współtworzących

PODEJMIJ WYZWANIE

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU

Obecnie, poszukujemy osób na stanowisko:

SALES SPECIALIST

Miejsce pracy:Białystok

Region:podlaskie

Nr Ref: WSK12SHEP

Obowiązki:

Współtworzenie strategii rozwoju współpracy z Klientami na podległych
rynkach

Utrzymanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi Klientami oraz
pozyskiwanie nowych

Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy oraz
obsługa posprzedażowa

Sprzedaż urządzeń oraz usług IT oferowanych przez firmę

Przygotowywanie i realizacja prezentacji handlowych

Realizacja zadań projektowych (sprzedaż / logistyka)

Przygotowywanie raportów i analiz

Wymagania:

Wykształcenie wyższe,

Min. dwuletnie doświadczenie na stanowisku handlowca - sprzedaż w sektorze
B2B,

Sprawna obsługa komputera (środowisko MS Windows, MS Office, Internet),

Znajomość technik negocjacyjnych, umiejętność prowadzenia prezentacji,

Komunikatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu, umiejętność pracy
w zespole,

Wysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Zapał do realizacji ambitnych zadań biznesowych,

Zorientowanie na sukces,

Praktyczna znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (dodatkowy
atut)

Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu (dodatkowy atut)

Oferujemy:

Atrakcyjne warunki pracy w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku

System wynagrodzeń premiujący zaangażowanie

Możliwość podnoszenia kwalifikacji z perspektywą awansu

Satysfakcję wynikającą z możliwości współpracy w „globalnym” środowisku
biznesowym, z firmami o lokalnym charakterze, jak również największymi
światowymi koncernami

Niezbędne narzędzia pracy ( laptop, telefon, etc.)

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego:
WSK12SHEP,

Dziękujemy
za umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.
U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926

Kontakt Sylwia Kublik : Sales Specialist

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad