Wszystkie kategorie

Category : Handel

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – kosmetyki do SPA – Polska południowa

Data opublikowania: 09-01-2014 11:29:02 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: dolnośląskie | Miejsce: Wrocław | 570 razy wyświetlane |

Description

Naszym Klientem jest prężnie działająca firma zajmująca się
wspieraniem i rozwojem rynku SPA zarówno w projektowaniu optymalnych rozwiązań
do nowych obiektów, jak również w dostarczaniu do obiektów SPA ekskluzywnych
marek kosmetyków. Dzięki właściwościom leczniczym, produkty marki
reprezentowanej przez naszego Klienta, zarówno do pielęgnacji twarzy jak i
ciała, należą do grupy kosmeceutyków. W związku z intensywnym rozwojem firmy,
do swojego zespołu zajmującego się sprzedażą kosmeceutyków amerykańskiej, znanej
w środowisku międzynarodowym marki poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny
Przedstawiciel Handlowy – kosmetyki do SPA – Polska południowa

Lokalizacja:
Polska południowa

Nr ref: WSK14DMRP

Zadania :

• Regularne pozyskiwanie nowych klientów i obsługa obecnych
Klientów firmy z sektora kosmetycznego i SPA/sieci apteczne

• Realizacja planów sprzedażowych

• Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacyjnych

• Przygotowywanie ofert handlowych dopasowanych
do wymagań klientów

• Współpraca z Dyrektorem Handlowym firmy w
zakresie planowanej strategii sprzedażowej i jej realizacji, wnikliwe badanie
rynku w celu poszukiwania nowych możliwości

Wymagania :

• Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży usług
lub produktów do sektora kosmetycznego/ SPA, lub pokrewnego,

• Doświadczenie poparte udokumentowanymi
sukcesami,

• Umiejętność diagnozowania potrzeb klienta i
przedstawiania im ofert spełniających ich oczekiwania

• Znajomość branży SPA i kosmetycznej

• Wysokie zdolności zarządzania własnym czasem,

• Działalność gospodarcza lub gotowość do jej
założenia

• Pewność siebie, asertywność, motywacja,

• Wysoka komunikatywność

Oferujemy:

• Korzystne, elastyczne możliwości współpracy,

• Wysokie zarobki: podstawa i prowizja,

• Realny wpływ na politykę produktu i usług
firmy

• Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon,
notebook

• Szkolenia sprzedażowe

• Możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane
prosimy o przesyłanie cv

na adres mailowy: e-mail:
s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości

Zainteresowane osoby
prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, w
celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych
osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)";

Kontakt Jobfinder: Regionalny Przedstawiciel Handlowy – kosmetyki do SPA – Polska południowa

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad