Wszystkie kategorie

Category : Handel

regionalny przedstawiciel handlowy

Data opublikowania: 27-09-2012 09:43:14 | Imię i nazwisko: Personnel Multiservice | Lokalizacja: dolnośląskie | Miejsce: Wrocław | 637 razy wyświetlane |

Nasz Klient - wrocławski oddział firmy-lidera niemieckiego rynku zajmującego się dystrybucją szerokiej gamy materiałów do izolacji technicznych stosowanych w klimatyzacji, wentylacji, instalachach wod-kad, co, grzewczych, jak również narzędzi i elektronarzędzi znanych, renomowanych firm w związku z planami dalszego rozwoju zatrudni kandydatów na stanowisko regionalnego przedstawiciela handlowego na teren śląski i dolnośląski.

Wymagania:
wyższe wykształcenie techniczne, pożądany kierunek: inżynieria sanitarna, 3 letnie doświadczenie handlowe w branży instalacyjnej, znajomość języka niemieckiego/angielskiego

Zadania:
1. opieka nad dotychczasowymi klientami firmy i dalsza z nimi współpraca
2. rozwój rynku w powierzonym regionie

Oferujemy:
1. stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
2. bardzo dobre wynagrodzenie stałe i wysokie wskaźniki premiowe
3. szkolenia zawodowe i perspektywa indywidualnego rozwoju
4. pełne wyposażenie stanowiska: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
pm@wroclaw.neo.pl
tel. 717290095, 506590141
info: www.pmwroclaw.firmeo.biz

Kontakt Personnel Multiservice: regionalny przedstawiciel handlowy

Telefon: 506590141

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad