Wszystkie kategorie

Category : Handel

Przedstawiciel handlowy

Data opublikowania: 11-12-2013 15:15:58 | Imię i nazwisko: Human Center | Lokalizacja: łódzkie | Miejsce: Łódź | 623 razy wyświetlane |

Oferujemy stałe zatrudnienie w renomowanej firmie specjalizującej
się w wytwarzaniu folii oraz opakowań foliowych na
stanowisku:
Przedstawiciel Handlowy Nr ref.: PH/12/2013

Siedziba
firmy: Łódź/Bałuty

Wymagania

• doświadczenie w
pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, mile widziane w
branży
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera

dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
• prawo jazdy kat.
B czynne

Obowiązki

• aktywna sprzedaż produktów
firmy
• nawiązywanie i podtrzymywanie współpracy z
klientami

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ
znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia lub na adres: hc@humancenter.pl w tytule podając numer referencyjny: PH/12/2013

Osoby
zainteresowane pracą na powyższym stanowisku, prosimy o nadesłanie
CV wraz z listem motywacyjnym.

HUMAN CENTER
APPiPT 4283

Kontakt Human Center: Przedstawiciel handlowy

Telefon: 531541948

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad