Wszystkie kategorie

Category : Handel

Kierownik regionalny

Data opublikowania: 12-08-2015 14:04:01 | Imię i nazwisko: Sylwia | Lokalizacja: zachodniopomorskie | Miejsce: Koszalin | 593 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego Klienta, wiodącego ogólnopolskiego dystrybutora
z branży FMCG, do zespołu zlokalizowanego w województwie
zachodniopomorskim poszukujemy osób na stanowisko:

Regionalny Kierownik ds.
Sprzedaży

Nr ref: WSK15MKSMR

Miasto: Koszalin

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie
    strategii handlowej firmy i realizowanie planów sprzedaży w powierzonym
    regionie (zachodniopomorskie i pomorskie),

· Nadzór nad pracą zespołu Przedstawicieli Handlowych,· Kontakt z Kluczowymi Klientami oraz utrzymywanie pozytywnych relacji,· Pozyskiwanie nowych Klientów,· Skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych,· Zapewnienie efektywności pracy zespołu oraz niezbędnych szkoleń.· Analiza rynku oraz działań konkurencji.· Promocja produktów, Wymagania:· Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze FMCG,

  • Wykształcenie co najmniej średnie,
  • Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem,
  • Bardzo dobra znajomość kanałów dystrybucji i lokalnego rynku
    detalicznego,
  • Doświadczenie w tworzeniu strategii sprzedaży i marketingu,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Doskonała organizacja pracy własnej,
  • Zaangażowanie, kreatywność i elastyczność,
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży na rynku leków pozaaptecznych.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz miłą atmosferę,
  • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Motywujące wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód
    służbowy, telefon, laptop).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WSK15MKSMR

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Sylwia: Kierownik regionalny

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad