Wszystkie kategorie

Category : Handel

Handlowiec/Pre Sales – branża IT

Data opublikowania: 21-07-2014 11:29:03 | Imię i nazwisko: Sylwia Kublik | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 600 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to firma z sektora IT. Do swojego
prężnie rozwijającego się zespołu obsługi Klienta poszukuje specjalisty na
stanowisko:

Handlowiec/Pre Sales
– branża IT

Nr ref: WSK14PSBV

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Tworzenie ofert na podstawie wsadów ofertowych oraz
przedstawianie ich Klientom,

Analiza potrzeb Klientów w celu rekomendacji i sprzedaży najlepszych
rozwiązań,

Budowanie relacji z Klientami,

Tworzenie prezentacji i opisów dla autorskich programów
oferowanych przez firmę,

Kompleksowa obsługa zapytań ofertowych,

Profil kandydata:

Wykształcenie min. średnie.

Wiedza na temat specyfiki rynku IT

Doświadczenie w kontakcie z Klientem biznesowym

Samodzielność i inicjatywa w dążeniu do realizacji postawionych
celów,

Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i zaangażowanie,

Bardzo dobra znajomość obsługi komputera - Microsoft Windows i
Microsoft Office.

Oferujemy:

Przyjazne środowisko pracy ,

Perspektywy rozwoju zawodowego,

Pracę przy ciekawych projektach IT

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

w tytule
proszę umieścić Nr Ref: WSK14PSBV

Prośba o umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Sylwia Kublik: Handlowiec/Pre Sales – branża IT

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad