Wszystkie kategorie

Category : Handel

Asystent/tka Store Managera

Data opublikowania: 16-09-2015 11:09:18 | Imię i nazwisko: jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Pisaeczno | 628 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to francuska firma z tradycjami zajmująca się
produkcją emaliowanych naczyń żeliwnych o świetnej kolorystyce i wzornictwie.
Swój sukces zawdzięcza znakomitej jakości swoich produktów oraz innowacyjnym
pomysłom. Do swojego zespołu w Piasecznie poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref: WWW15ASMLC

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska:

· Wsparcie kierownika w bieżących pracach operacyjnych,· Samodzielne prowadzenie zmiany i zarządzanie kilkuosobowym zespołe,· Delegowanie zadań i bieżąca analiza oraz raportowanie wskaźników sprzedażowych,· Utrzymanie najwyższego poziomu obsługi Klienta,· Zapewnienie przestrzegania procedur działania i wszelkie kwestie administracyjne, Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile
    widziane handlowe lub ekonomiczne,
  • Doświadczenie na stanowisku
    asystenckim lub podobnym,
  • Bardzo dobra znajomość branży,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi
    komputera (MS Office),
  • Znajomość języka angielskiego w
    stopniu komunikatywnym,
  • Ambicja, samodzielność, bardzo
    wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

· Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole, · Zatrudnienie na pełen etat - umowa o pracę, · Szkolenia produktowe i handlowe,

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WWW15ASMLC.

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt jobfinder: Asystent/tka Store Managera

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad