Wszystkie kategorie

Category : Handel

Asystentka – bardzo dobry język angielski

Data opublikowania: 10-01-2012 15:47:12 | Imię i nazwisko: Magdalena Maliszewska | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 725 razy wyświetlane |

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, posiadająca wiele
patentów, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy od
zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie dla przemysłu
medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii wymaga wysoce
wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na sukces ludzi, poszukujemy
doświadczonego i kreatywnego specjalisty na stanowisko:

Miejsce
pracy: Warszawa - Targówek

Nr Ref: WMM11ASLR

Zakres obowiązków:

Prowadzenie spraw administracyjnych

Obsługa połączeń telefonicznych,

Zarządzanie korespondencją,

Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji

Zapewnienie właściwego obiegu dokumentów

Koordynacja pracy biura

Wymagania:

Wykształcenie wyższe

Doświadczenie
w pracy na podobnym stanowisku

Bardzo
dobra znajomość języka angielskiego (niezbędna do komunikowania się z
zagranicznymi oddziałami firmy oraz czytania i sporządzania korespondencji i
dokumentacji w tym języku),

Znajomość
prowadzenia dokumentacji projektowej

Świetna organizacja pracy własnej,

Sprawna obsługa komputera (w tym
bardzo dobra znajomość MS Office/OpenOffice),

Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

Zaangażowanie, samodzielność, aktywność
i dynamika w działaniu

Umiejętność planowania pracy własnej i
wsparcia przy koordynowaniu pracy innych osób

Chęć i predyspozycje do nauki nowych obszarów branży IT

Odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Możliwości rozwoju zawodowego,

Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,

Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku,

Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres m.maliszewska@jobfinder.pl

Telefon
kontaktowy: 022 862 72 50. Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru
referencyjnego:

Nr Ref:
WMM11ASLR

(z
dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr
101, poz. 926).

Kontakt Magdalena Maliszewska: Asystentka – bardzo dobry język angielski

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad