Wszystkie kategorie

Category : Handel

Asystent/ka Biura / Specjalista ds. Sprzedaży

Data opublikowania: 13-01-2014 10:34:46 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 586 razy wyświetlane |

Description

Jobfinder to AGENCJA
DORADZTWA PERSONALNEGO działająca na rynku od 1998 roku ,
specjalizująca się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na
wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska
specjalistyczne, inżynierskie, techniczne, a także w sektorze IT/ Telco.

Naszym Klientem jest prężnie działająca firma zajmująca się
wspieraniem i rozwojem rynku SPA zarówno w projektowaniu optymalnych rozwiązań
do nowych obiektów, jak również w dostarczaniu do obiektów SPA ekskluzywnych
marek kosmetyków. Dzięki właściwościom leczniczym, produkty marki
reprezentowanej przez naszego Klienta, zarówno do pielęgnacji twarzy jak i
ciała, należą do grupy kosmeceutyków. W związku z intensywnym rozwojem firmy,
do swojego zespołu zajmującego się sprzedażą kosmeceutyków amerykańskiej, znanej
w środowisku międzynarodowym marki poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr. Ref: WSK14ABDM

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Prace administracyjne,

Kontrola stanów magazynowych,

Opis faktur do księgowości,

Wystawianie faktur,

Organizacja pracy biura,

Kontrola stanu i realizacja zamówień materiałów biurowych,

Prowadzenie kalendarza spotkań,

Sprzedaż produktów firmy.

Wymagania:

Doświadczenie
w pracy administracyjnej / biurowej,

w pracy w sprzedaży,

Doświadczenie przy obiegu dokumentów, administracji i współpracy
z księgowością,

Wysoka komunikatywność, pewność siebie, asertywność,

Umiejętność pracy multizadaniowej, samodzielność,

Dobra znajomość obsługi Pakietu MS Office.

Oferujemy:

Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole w
międzynarodowym środowisku,

Pełną wyzwań pracę,

Możliwość rozwoju.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres: s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości

Nr. ref: WSK14ABDM

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie
danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Jobfinder: Asystent/ka Biura / Specjalista ds. Sprzedaży

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad