Wszystkie kategorie

Category : Handel

Analityk Systemów Oracle

Data opublikowania: 14-02-2014 14:26:26 | Imię i nazwisko: Anna Komar | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 626 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego
Klienta, działającego w ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie
suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety ,do zespołu w
Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Analityk
Systemów Oracle

Miejsce
pracy: Kraków

Nr Ref: WAK14ASOHB

Obowiązki :

Praca w
jednym z 3 departamentów (Zarządzania łańcuchem dostaw, Zarządzania
zamówieniami, Zarządzania finansami),

Utrzymanie
aplikacji systemowych,

Weryfikacja
funkcjonalności systemów,

Przeprowadzanie
szkoleń dla członków zespołu,

Prowadzenie
sesji analitycznych w oparciu o współpracę z użytkownikami biznesowymi i
developerami,

Zbieranie i
definiowanie nietechnicznych wymagań biznesowych użytkowników,

Prowadzenie
analizy zgodnie z wytycznymi Oracle 11i/ R 12.

Wymagania:

Wykształcenie
wyższe techniczne,

Minimum
2-letnie doświadczenie w międzynarodowym środowisku pracy w Shared Service
Center,

2-letnie
doświadczenie w implementacji Life Cycle (gromadzeniu wymagań, ocenie,
akceptacji użytkownika, testowaniu, i wdrażaniu ),

Dobra
znajomość funkcjonalności oraz konfiguracji aplikacji Oracle,

Doświadczenie
w pracy z modułami Aplikacji Oracle powiązanymi z jednym z następujących modułów:
Finansowym (jak: GL, AP,AR,CM, iExp, GIS), Łańcuchu dostaw (jak: zarządzanie
magazynem, zaawansowane planowanie łańcucha dostaw), Zamówień (jak: Telesprzedaż,
Proces realizacji wysyłki),

Wiedza z
zakresu metodologii AIM,

Wiedza
praktyczna z zakresu pisania zapytań w
SQL,

Płynna
znajomość języka angielskiego,

Dyspozycyjność
do podróżowania w wymiarze 25 % czasu pracy,

Mile widziana
znajomość aplikacji Oracle Hyperion,

Mile widziane
doświadczenie w SOA.

Oferujemy:

Udział w
interesujących i ambitnych projektach w międzynarodowych strukturach,

6 miesięczne
szkolenie w dziale OM, 3-4 miesięczne szkolenie w dziale FM,

Atrakcyjne
wynagrodzenie, premie i pakiet świadczeń socjalnych,

Pracę w miłej
atmosferze.

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres

a.komar@jobfinder.pl

Telefon
kontaktowy: 022 862 72 50.

Prośba o
dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WAK14ASOHB

Prośba o
umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Anna Komar: Analityk Systemów Oracle

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad