Wszystkie kategorie

Category : Praca

Distribution Manager CEE

Data opublikowania: 11-04-2014 15:01:39 | Imię i nazwisko: Agnieszka Grzybowska | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 373 razy wyświetlane |

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji zajmującej się
sprzedażą wysokiej jakości, naukowo zaawansowanych produktów wspierających
zdrowy styl życia, poszukujemy Specjalisty na międzynarodowe stanowisko, który
swoim doświadczeniem i wiedzą będzie wspierał zespół firmy we wszystkich
działaniach na polu dystrybucji. Distribution Manager będzie zlokalizowany w
Krakowie, będzie również podróżował po krajach, które wspiera w działaniach DM.

Nr Ref: WAG14DM

Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za działalność Centrum Dystrybucji w
    Regionie CEE
  • Zarzadzanie operacyjne podwykonawcami , również
    transportowymi,
  • Zarządzanie projektami inwentaryzacyjnymi/ Asset Management
  • Wsparcie procesów sprzedaży w odniesieniu do działalności
    Centrum Dystrybucji
  • Współpraca z niektórymi dostawcami
  • Zarządzanie Regionem w Aspektach Dystrybucji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe ze specjalizacją w
    zarządzaniu centrami dystrybucyjnymi, logistyką
  • Doświadczenie na kierowniczym , podobnym stanowisku min. 5
    lat.
  • 5 letnie doświadczenie w środowisku logistycznym,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, z
    zespołem międzynarodowym.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość języka dodatkowego, preferencyjnie
    języka jednego z krajów zarządzanych.
  • Doświadczenie w praktycznym wykorzystywaniu systemów do
    zarządzania typu ERP, Oracle mile widziany.
  • Doświadczenie w pracy z budżetami i ich przygotowaniu,
    zestawieniami kosztów, etc.
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu zarządzania zespołem
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów
  • Dyspozycyjność do odbywania częstych zagranicznych podróży
    służbowych.

Profil Kandydata:

  • Osoba wyznaczająca kierunki w biznesie,
  • Osoba samodzielna w podejmowaniu decyzji, jakkolwiek
    potrafiąca bezkonfliktowo współpracować z międzynarodowym zespołem.
  • Bardzo dobry komunikator i negocjator,
  • Osoba wiarygodna, charyzmatyczna, odpowiedzialna,
  • Osoba realizująca się w dynamicznym, pełnym wyzwań
    środowisku zawodowym
  • Osoba o wysokich wartościach etycznych, respektująca
    wielokulturowość zespołu.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym zespole, w bardzo prężnym środowisku, dającym
    wspaniałe możliwości rozwoju zawodowego i awansu!
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy zorientowany na
    osiąganie celów zadaniowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: a.grzybowska@jobfinder.pl

Tel. 22 862 72 50

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego:

Na CV bardzo proszę o umieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust.
Nr 133 poz. 883."

Kontakt Agnieszka Grzybowska: Distribution Manager CEE

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad