Wszystkie kategorie

Category : Praca

Designer - projektant biżuterii

Data opublikowania: 05-08-2014 11:12:48 | Imię i nazwisko: Paweł Leszkowicz | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 442 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to firma, która od
20 lat produkuje biżuterię na rynek krajowy i zagraniczny. Wyroby słyną z
wysokiej jakości i oryginalnego wzornictwa, inspirowane są oryginalnymi wzorami
znanych firm jubilerskich. Biżuteria ta pokryta jest złotem i srebrem z
wykorzystaniem znanych w całej Europie kryształów CRYSTALLIZED - Swarovski
Elements. Do swojego dynamicznego zespołu poszukuje specjalisty na stanowisko:

Stanowisko: Designer - projektant biżuterii

Nr ref.: WPL14DSRCO

Opis stanowiska: Osoba
będzie odpowiedzialna za projektowanie nowych, unikatowych kolekcji biżuterii
modowej, inspirowanych światowymi trendami w branży oraz poszukiwanie
rozwiązań wzorniczych na przyszłość.

Wymagania:

doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu biżuterii,

umiejętność projektowania i wytwarzania w metaloplastyce,

znajomość światowych trendów w branży,

kreatywność w procesie tworzenia nowoczesnych projektów
biżuteryjnych,

dobra organizacja pracy.

Nasz Klient oferuje:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

atrakcyjne wynagrodzenie,

pracę w prężnym środowisku,

możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres:

p.leszkowicz@jobfinder.pl

Prośba
o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WPL14DSRCO

(z dopiskiem: „Wyrażam zgodę
na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust.
Nr 133 poz. 883.")

Kontakt Paweł Leszkowicz: Designer - projektant biżuterii

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad