Wszystkie kategorie

Category : Praca

Asystentka Zarządu z biegłym językiem angielskim

Data opublikowania: 12-03-2014 15:49:19 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Janki kolo Warszawy | 392 razy wyświetlane |

Description

Dla Naszego
Klienta, działającego w ponad 80 krajach, światowego lidera w dziedzinie
suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety, do swojego oddziału
w Jankach koło Warszawy poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystentka
Zarządu z biegłym językiem angielskim

Miejsce
pracy: Janki koło Warszawy

Nr ref: WSK14AZHB

Zakres obowiązków:

Wsparcie administracyjne Zarządu,

Kompleksowa organizacja codziennej pracy biura,

Raportowanie do przełożonego,

Prowadzenie dokumentacji i korespondencji związanej z
działalnością firmy,

Prowadzenie kalendarza,

Organizacja spotkań,

Dbałość o sprawny przepływ informacji
pomiędzy Zarządem a innymi działami,

Inne prace zlecone przez Zarząd.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,

Wykształcenie wyższe,

Biegła
znajomość języka angielskiego,

Biegła znajomość obsługi Pakietu MS Office, w tym programu Power
Point i Excel,

Doświadczenie w prowadzeniu korespondencji biznesowej,

Doświadczenie przy obiegu dokumentów, administracji,

Zdolność do nauki i podejmowania nowych wyzwań,

Bardzo dobra organizacja pracy,

Wysoka kultura osobista,

Zdolności komunikacyjne,

Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Stabilne
zatrudnienie,

Atrakcyjne
wynagrodzenie,

Rozwojowe,
dynamiczne, zgrane środowisko pracy w międzynarodowej organizacji,

Możliwość
ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres: d.liderman@jobfinder.pl

Prośba o
dodanie w temacie wiadomości nr ref: WSK14AZHB

Oraz
dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o
Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."

Kontakt Jobfinder: Asystentka Zarządu z biegłym językiem angielskim

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad