Wszystkie kategorie

Category : Praca

Asystent/ka Biura

Data opublikowania: 31-01-2014 13:29:05 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 377 razy wyświetlane |

Description

Naszym Klientem jest firma działająca w obszarze doradztwa
systemowego dla Klientów polskich i międzynarodowych. Poszukujemy osoby na
stanowisko:

Nr. Ref: WAK14ABMK

Miejsce pracy: Warszawa/ Praga

Obowiązki:

Utrzymanie biura,

Przygotowanie Informacji,

Obsługa korespondencji i kalendarza,

Wsparcie przy konferencjach i spotkaniach biznesowych,

Zarządzanie dokumentacją.

Wymagania:

Status studenta,

Znajomość
pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel),

Komunikatywność,

Rzetelność
w wykonywaniu zadań,

Znajomość języka angielskiego mile widziana,

Doświadczenie w pracy administracyjnej / biurowej mile widziane.

Oferujemy:

Praca 2dni w tygodniu (elastycznie) , możliwość rozszerzenia,

Początkowe wynagrodzenie ok. 1000 zł,

Możliwość zdobycia doświadczenia.

Osoby zainteresowane
prosimy o przesłanie CV na adres: a.komar@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości

Nr. ref: WAK14ABMK

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie
danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Kontakt Jobfinder: Asystent/ka Biura

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad