Wszystkie kategorie

Category : Praca

Asystent/-tka Handlowa / Młodszy Handlowiec

Data opublikowania: 13-02-2014 12:50:07 | Imię i nazwisko: Jobfinder | Lokalizacja: mazowieckie | Miejsce: Warszawa | 368 razy wyświetlane |

Description

Nasz Klient to
dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony
integrator systemów informatycznych. Do swojego prężnie rozwijającego się zespołu poszukuje osób na
stanowisko:

Asystent/-tka
Handlowa / Młodszy Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa, Białołęka

Nr Ref: WSK14AHNOM

Obowiązki:

Aktywny udział w procesie sprzedaży produktów IT do Klientów
rynku B2B.

Utrzymanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi
Klientami oraz pozyskiwanie nowych,

Przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków
współpracy oraz obsługa posprzedażowa,

Realizacja zadań projektowych (sprzedaż / logistyka),

Przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku. Mile widziane w sektorze
B2B - IT,

Wykształcenie wyższe,

Sprawna obsługa komputera (środowisko MS Windows, MS Office,
Internet),

Komunikatywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
umiejętność pracy w zespole,

Wysoka motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę,

Praktyczna znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut),

Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
(dodatkowy atut).

Oferujemy:

Szkolenia prowadzące do podniesienia kwalifikacji i awansu na
samodzielne stanowisko,

Satysfakcję wynikającą z możliwości współpracy w „globalnym”
środowisku biznesowym, z firmami o lokalnym charakterze, jak również
największymi światowymi koncernami,

System wynagrodzeń premiujący zaangażowanie,

Niezbędne narzędzia pracy.

Osoby
zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:
s.kublik@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w
temacie wiadomości numeru referencyjnego:
WSK14AHNOM

Dziękujemy za
umieszczenie na CV klauzuli:

„Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia
29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926

Kontakt Jobfinder: Asystent/-tka Handlowa / Młodszy Handlowiec

Telefon: 228627250

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad