Wszystkie kategorie

Category : Praca

Analityk Systemowy

Data opublikowania: 06-08-2015 12:25:55 | Imię i nazwisko: Weronika Wilga | Lokalizacja: małopolskie | Miejsce: Kraków | 413 razy wyświetlane |

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej korporacji, działającej w
ponad 80 krajach, światowego lidera

w dziedzinie suplementacji, zajmującego się sprzedażą suplementów diety, do
zespołu w Krakowie poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref: WWW15AFOHB

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

· Pełnienie strategicznej roli wsparcia między zespołami Finansów, IT i biura w rozwiązywaniu problemów technicznych i w dużych projektach rozwojowych związanych z finansami oraz użyciem Oracle i innych systemów,· Współpraca z regionalnym zespołem EMEA w celu zapewnienia realizacji potrzeb użytkowników,· Zapewnianie systemowego wsparcia w rozliczaniu miesiąca i roku,· Zapewnianie materiałów szkoleniowych dla procesów i procedur systemowych,· Analiza procesów systemowych i rekomendowanie ulepszeń przy jednoczesnym spełnianiu wymagań biznesowych. Wymagania:· Bardzo dobra znajomość i doświadczenie w użyciu i wdrażaniu OracleFinancials (lub innych systemów ERP),· Doświadczenie w pracy w księgowości,· Mile widzianaznajomość Hyperion Financial Management (HFM),· Mile widzianacertyfikacjaOracle E-Business Suite 11.5.x,· Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku,· Wykształcenie wyższe finansowe lub pokrewne.

Oferujemy:

· Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy,· Możliwość ciągłego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia,· Dynamiczną atmosferę,· Atrakcyjne wynagrodzenie,· Bogaty pakiet socjalny i benefitów,· Nowoczesne środowisko i narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: w.wilga@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WWW15AFOHB

Prośba o dodanie klauzuli w CV:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,
zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133
poz. 883.”

Kontakt Weronika Wilga: Analityk Systemowy

captcha

> Send me an email with links to manage my Ad